KlonDike music club

Program:

V českých horách není mnoho míst, kde to žije tak, jako v KlonDike music clubu v Peci pod Sněžkou. Zvenku nepříliš vzhledná stavba, která nezapře roky svého vzniku (1986 -1989), je uvnitř hospodou, hudebním klubem i přednáškovým sálem a hlavně nabízí neopakovatelnou atmosféru. Vše co se “v” i okolí KlonDike clubu děje má na svědomí jeho manažerka, srdce i duše klubu Michaela Boudová. Její nekonečná energie a výborné organizační schopnosti mají za následek, že KlonDikem prošla za uplynulých 10 let špička české hudební scény včetně takových kapel jako Tři sestry nebo Tata Bojs. Je nám proto ctí, že KlonDike music club je po dobu čtyř festivalových dní také naším zázemím. Právě na jeho “prknech” se odehrávají ty nejdůležitější přednášky stejně jako vyvrcholení Noci Tuleních pásů.

V souvislosti s KlonDike clubem je ještě důležité zmínit, že v jeho prostorách se nachází také:

  • vyhlášená kavárna s výběrovou kávou (ano opravdu tu dostanete filtr, parádní espresso i výborné dorty a dokonce oběd a večeři),
  • nejlepší kebab široko daleko (ten se bude hodit po skončení večerních přednášek a v průběhu nočních afterparties)
  • hostel nabízející samostatné i sdílené pokoje s uzamykatelnými skříňkami, či velké pokoje pro partu (ale pozor, bude rychle vyprodáno)
  • a bankomat.

Pokud byste si o KlonDike music clubu chtěli přečíst víc, doporučujeme článek o jeho historii na oficiálním webu Pece pod Sněžkou.

Přejít nahoru