Kolik stojí SkialpujFEST?

Čím dříve si vstupenky koupíte, tím méně zaplatíte. Chceme předejít tomu, aby se nám na festival přihlásila polovina účastníků v posledním týdnu a my horko těžko sháněli vůdce, doplňovali instruktory a přesouvali přednášky:

  • základní vstupné: 390 – 990 Kč
    (obsahuje všechny festivalové přednášky, workshopy si dokupujete dle výběru)
  • workshopy: si vybíráte v programu a stojí od 390 Kč do 990 Kč / workshop
    (Je jen na vás které si vyberete a kolik jich bude. I jejich cena se může v čase zvyšovat)
  • startovné Noc Tuleních pásů: 950 – 1 750 Kč
  • vstup na festival a startovné v Noci Tuleních pásů: 1 250 – 2 550 Kč
    (obsahuje všechny festivalové přednášky, workshopy si dokupujete dle výběru)

Ceny jsme se snažili nastavit tak, aby si účast mohl dovolit opravdu každý. Aby se festival stal především místem, kde se každý rok všichni potkáme, něco se dozvíme a posuneme naši skialpovou úroveň o kus výš. Ať jste začátečníci, nebo zkušení alpinisté. A hlavně, abyste mohli přijet třeba jen na víkend a stále vám to nebylo líto. Festival sice začíná ve čtvrtek, ale parádně si ho užijete, i když dorazíte až v pátek večer.

Mimochodem, letošní úpravu cen a jejich větší variabilitu jsme zavedli po zkušenostech z loňského roku, kdy se mnozí z vás chtěli přes den proběhnout po Krkonoších, užít si parádního počasí, sněhu a hor a místo tří, čtyř workshopů přišli třeba na jeden jediný. Nyní si tedy můžete víkend naplánovat právě tak, že přes den provětráte pásy, cestou se zastavíte na Výrovce na jeden workshop a k večeru sjedete do Pece na přednášku; nebo se zúčastníte workshopu v pátek, sobotu i neděli. Je to na vás.

Přejít nahoru