Kolik stojí SkialpujFEST?

Cena vstupenek bude jistojistě jedna ze základních otázek, na kterou se zeptáte poté, když se dozvíte, o co na SkialpujFESTu jde. A protože nejen program, ale i cenu festivalu si určujete sami, zaslouží si rychlé vysvětlení:

  • základní vstupné: 499 Kč
    (obsahuje všechny festivalové přednášky, workshopy si dokupujete dle výběru)
  • workshopy: si vybíráte v programu a stojí od 500 Kč do 750 Kč / workshop
    (je jen na vás které si vyberete a kolik jich bude. Maximálně stihnete 3 workshopy. Maximální cena za festival tedy může být cca 2 500 Kč bez startovného v závodě)
  • startovné Noc Tuleních pásů: 750 Kč
  • vstup na festival a startovné v Noci Tuleních pásů: 990 Kč
    (obsahuje všechny festivalové přednášky, workshopy si dokupujete dle výběru)

Ceny jsme se snažili nastavit tak, aby si účast mohl dovolit opravdu každý. Aby se festival stal především místem, kde se každý rok všichni potkáme, něco se dozvíme a posuneme naši skialpovou úroveň o kus výš. Ať jste začátečníci, nebo zkušení alpinisté. A hlavně, abyste mohli přijet třeba jen na víkend a stále vám to nebylo líto. Festival sice začíná ve čtvrtek, ale parádně si ho užijete, i když dorazíte až v pátek večer.

Mimochodem, letošní úpravu cen a jejich větší variabilitu jsme zavedli po zkušenostech z loňského roku, kdy se mnozí z vás chtěli přes den proběhnout po Krkonoších, užít si parádního počasí, sněhu a hor a místo tří, čtyř workshopů přišli třeba na jeden jediný. Letos si tedy můžete víkend naplánovat právě tak, že přes den provětráte pásy, cestou se zastavíte na Výrovce na jeden workshop a k večeru sjedete do Pece na přednášku; nebo se zúčastníte workshopu v pátek, sobotu i neděli. Je to na vás.

Přejít nahoru