Dolů z kopce jednoduše a úsporně

Ondřej Novák
Pátek, 19. ledna 2024
BullBar: 10:00–13:00
Cena: 790 , Volných míst: 0

UPOZORŇUJEME, že sobotní workshop od 13:00 je zrušený! Pro více info a kompenzaci volejte buď Lence: 728167790 nebo Páje: 728058494.

 

Máte už se skialpem zkušenosti, ale od těch nejslavnějších a nejznámějších výletů v Alpách či ještě vyšších pohořích vás dělí respekt a nedostatek dovedností pro náročné sjezdy? Pak je workshop Ondřeje Nováka a jeho teamu určen právě pro vás. Ondřej je instruktor lyžování, telemarku a skitouringu, trenér alpských disciplín, držitel nejvyšší mezinárodní licence ISIA Card a zakladatel projektu Skiwithme.cz. Výuka lyžování je jeho práce, koníček i celoživotní poslání. A podobné “skifreaks” najdete i v jeho týmu.

Ondřejův workshop je určen pro všechny, kteří běhají do kopce, ale při cestě dolů jim to trochu skřípe. Za 2,5 hodiny vám Ondřej ukáže, jak lyžovat jednoduše, úsporně a bezpečně. Nečekejte seřazené družstvo v lajně a desítky cvičení. Na lyžování se podíváte tentokrát trochu jinak a odnesete si několik zásadních a užitečných tipů, které vám při těžších sjezdech v upraveném i neupraveném terénu pomohou. Za půl dne určitě nebudete lepší lyžaři, ale budete už trochu vědět, jak to udělat. Workshop “Dolů z kopce jednoduše a úsporně” probíhá ve Skiresortu a účastníci si musí sami zakoupit skipas.

790 

Přejít nahoru