Superticket: Skialpujfest a NTP za výhodnou cenu

Jste pravidelní účastníci Noci Tuleních pásů a chcete se zúčastnit i SkialpujFESTu? Máme pro vás kombinovaný lístek za výhodnou cenu.

Registrace na Noc Tuleních pásů se letos otevřou 3. ledna 2022. Pokud ale uvažujete o tom, že se zúčastníte jak SkialpujFESTu, tak závodu – můžete si již nyní koupit výhodný kombinovaný lístek za 3 490 Kč.

Když se před několika lety obnovovala tradice Noci Tuleních pásů v Peci pod Sněžkou, věřili jsme, že vznikne akce, při které se sejdou všichni milovníci skialpinismu na jednom místě. Povedlo se. A od té doby jsme přemýšleli, jak tuhle neopakovatelnou atmosféru prodloužit. Udržet tu bezvadnou partu skialpinistů alespoň pár dní pospolu.

Tak se zrodil SkialpujFEST. Svátek skialpinismu pro začátečníky i pokročilé. Během čtyř dnů se můžete zúčastnit atraktivních přednášek a odborných workshopů vedených horskými vůdci, záchranáři, lavinovými experty i sportovci. Načerpat od nich zkušenosti i inspiraci.

Program festivalu si sestavujete sami během registrace. Podle toho, co vás zajímá. Přednášky a workshopy probíhají v horských chatách a chalupách v okolí Pece pod Sněžkou.

SkialpujFEST a Noc Tuleních pásů tak logicky patří k sobě a nejvíce si je užijete právě když se budete účastnit obou dvou. Proto přicházíme s nabídkou kombinovaného vstupu na festival spolu se startovným v Noci Tuleních pásů. Registrovat se můžete zde.

Partneři a sponzoři

Generální partner