Fitness skialp s Ondrou a Matějem

Ondřej Moravec
Neděle, 21. ledna 2024
Lanovka na Sněžku: 10:00–14:30
Cena: 650 , Volných míst: 18

Mimo vzdělávání by se na festivalu mělo také trochu skialpovat! V tomhle workshopu k tomu budete mít ideální příležitost. S Matějem Bernátem a Ondrou Moravcem se sejdete dole v Peci a vaším cílem bude pár bud na hřebenech. Záleží jen na vašich schopnostech, kam až se podíváte. Matěj umí přeběhnout Tatry za méně než 18 hodin a Ondru Moravce asi nemusíme představovat. V tomhle kontextu není Sněžka od Kotle zase tak daleko, co myslíte? Dokážete s nimi držet krok? 🙂

Ale nebojte se: není cílem vás odradit hned tady u čtení programu. Navíc tak horké, že byste běhali po Krkonoších od čerta k ďáblu, to nebude. Na tomhle workshopu se od dvou snad nejpovolanějších borců naučíte, jak být v horách efektivní. Zkrátka jak na “rychlý pohyb v horách”. Naučíte se pohybovat efektivně, volit optimální trasu podle sklonu a terénu, rychle se přezouvat, optimalizovat výbavu.. prostě půjdete na lehko: s lehkým vybavením i lehkou myslí. To proto, abyste byli dříve v cíli: restauračním zařízení.

Ano, součástí výšlapu samozřejmě bude i návštěva horské boudy, možná ne jediné. Takže budete mít dostatek příležitostí si s klukama trochu popovídat a podělit se o zajímavé tipy na (nejen) skialpové výlety. Přeci jen bude už neděle, a program na poslední festivalový den koncipujeme i v patřičně odlehčené formě!

650 

Přejít nahoru