Grand Hotel Hradec

Program:

Grand Hotel Hradec najdete v samém srdci Pece pod Sněžkou, pár kroků od KlonDike music clubu směrem do Obřího dolu. Jde o jeden z nejluxusnějších hotelů v Peci. V rámci festivalového víkendu nenabízí pouze možnost vysoce nadstandardního ubytování, ale jeho přednáškové sály jsou i dějištěm hlavního pátečního přednáškového bloku. Budou se v něm odehrávat všechny tři bloky přednášek (17:30, 19:00 a 20:45 hod). Ti kdo zahájí festivalové přednášky právě zde se mohou těšit na uvítací welcome drink, který si pro vás Grand Hotel Hradec připravil. 

Hotel je zasazen do samého srdce Krkonoš a je výsledkem usilovné a precizní práce špičkových českých architektů studia Mimolimit. Celý architektonický koncept souzní s myšlenkou dopřát hostům dokonalý odpočinek v niterném sepětí s přírodou, avšak v podmínkách maximálního luxusu 21. století. Hotel nabízí 68 osobitých pokojů, stylovou restauraci, bar a špičkově vybavené wellness centrum.

Účastníkům našeho festivalu nabízí Grand Hotel Hradec slevu na ubytování – 15 % ! Stačí zadat do objednávky promo kód: SKIALPY a sleva je vaše! Rezervaci ubytování provádějte přímo přes webovky hotelu zde: Grand Hotel Hradec – rezervace

Pro více informací i rezervace volejte: 

www.grandhotelhradec.cz
+420 490 509 509
hotel@grandhotelhradec.cz

Přejít nahoru