Jak sestavit program?

SkialpujFEST je v mnoha směrech jiný festival. Jeho program se neodehrává v přednáškových sálech, ale na horských chatách. Nenabízí jen možnost pasivně poslouchat a vzdělávat se, ale na mnoha workshopech si můžete i aktivně vyzkoušet většinu skialpových dovedností. A co je nejdůležitější: program festivalu si sestavujete vy sami

Každého z nás zajímá něco jiného: začátečnici musí proniknout do tajů lavinové problematiky a základních skialpových dovedností, zatímco pokročilí se rádi zdokonalí v technice sjezdu nebo si poslechnou záludnosti předpovědi počasí či pravidla plánování túry. Nemluvě o závodnících pro které máme samostatnou Race Academy.

Program festivalu je jen na vás

Na SkialpujFESTu si vy sami rozhodujete, čeho se zúčastníte. V procesu registrace si v každém časovém bloku vybíráte právě jednu přednášku či workshop, kterého se budete účastnit. U každého eventu si pečlivě přečtěte jeho obsah, abyste věděli, která témata vás budou zajímat nejvíc. Většina přednášek má omezenou kapacitu, po jejím naplnění už se na ni nebude možné přihlásit.

Je dost možné, že v některých blocích vás zaujme více témat: rozhodnout se ale musíte vždy jen pro jedno téma z daného bloku. Přednášky probíhají paralelně a není možné jich v daném časovém okně stihnout víc. Některé workshopy máme vypsané ve více časových oknech: prozkoumejte program.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, přečtěte si našeho programového průvodce. Najdete v něm příklady programů poskládaných pro vybrané typy skialpinistů.

Přejít nahoru